שירות קידום אורגני + אתר במבצע קורונה
Edit
נסו אותנו
יצירת קשר

מאז 2007 מובילה ג'נסיס תפיסה חדשה הנוגעת לפוטנציאל העצום הגלום במיתוג. בתפיסה זו נישבו עסקים רבים שהבינו שכל עסק או רעיון, זקוק למעטפת מיתוג שלמה ואיכותית, הנוצרת בלוח זמנים מהיר ואשר משיגה תוצאות מוכחות.

מה המשמעות של פרסום באינטרנט? ואיך זה בדיוק עובד?

דגשים לפרסום באינטרנט
דגשים לפרסום באינטרנט

מה המשמעות של פרסום באינטרנט? ואיך זה בדיוק עובד?

פרסום בפייסבוק, פרסום באינסטגרם, ושוב פעם פרסום! השם להצלחה בעסקים היא כמו שבטח כבר ניחשתם זה פרסום. השאלה היא רק מהי הדרך הכי טובה לפרסם עסקים ואיך אפשר להפוך את הדרך שבה אנחנו מפרסמים לדרך שתביא לנו יותר לקוחות וכסף? אם פעם עולם הפרסום היה בעיקר שיווק בטלוויזיה ובעיתונים הרי שהיום הפרסום הכי אפקטיבי הוא פרסום באינטרנט ברשתות החברתיות ובגוגל. כאשר אנחנו מפרסמים את העסק שלנו באינטרנט עלינו להבדיל בין פרסום שלו באמצעות אתר אינטרנט ייעודי של העסק בגוגל ובין פרסום שלו ברשתות החברתיות דרך חשבונות עסקיים של העסק ברשתות השונות.

המשמעות של פרסום ברשת היא שאנחנו מגבירים את הנוכחות שלנו בתודעה של הגולשים כך שהם יוכלו להפוך להיות לקוחות שלנו. הפרסום עצמו עובד במספר מעגלים שונים והמטרה היא ליצור מעיין "רשת פנימית" בתוך האינטרנט שתוכל לאפשר לנו לשווק את העסק שלנו באופן יעיל כך שהאתר שלנו יקשר לחשבונות של העסק ברשתות החברתיות וחוזר חלילה בשיטה של היזון חוזר וצמיחה.

מה המטרה של הפרסום באינטרנט?

המטרה העיקרית של כל פרסום ובכלל זה גם של פרסום באינטרנט היא להגיע לכמות לקוחות גדולה יותר ולכמות גדולה יותר של רווחים לעסק כתוצאה מכך. לפני שאנחנו מתחילים לפרסם באינטרנט חשוב להכין תכנית מסודרת לפיה הפרסום והשיווק שלנו יפעל ויתבצע בפועל. התכנית יכולה להיות גם תכנית ארוכת טווח למספר חודשים ואפילו שנים קדימה. כל מה שעולה לאינטרנט נשאר שם וקשה מאוד למחוק פרסומים אודות העסק שלנו שכבר מופיעים ברשת – לכן חשוב לשים מאוד לב מה אנחנו מפרסמים, איפה ומתי.

פרסום באינטרנט – יתרונות של בניית אתר אינטרנט מותאם אישית למטרות פרסום

פרסום באינטרנט הוא בעל יתרונות רבים כאשר אנחנו רוצים ליצור תדמית חיובית ומתקדמת לעסק שלנו. היתרונות של בניית אתר אינטרנט מותאם אישית לעסק שלכם הוא שיאפשר לכם לפרסם את העסק שלנו באופן חכם ישירות לקהל היעד שלכם. לפני שבונים את האתר צריך להתאים אותו לקהל היעד של הלקוחות של העסק וגם לכלול את הביטויים בהם נרצה לקדם את העסק שלנו.

פרסום ברשתות החברתיות: האם זה מתאים לכל עסק?

פרסום באינטרנט כולל תמיד גם פרסום ברשתות החברתיות. למעשה אם יש לנו אתר אינטרנט ואנחנו לא מפרסמים את העסק שלנו ומקדמים אותו גם ברשתות החברתיות אנחנו למעשה לא משיגים את המטרה והפרסום שלנו לא טוב מספיק. ניהול רשתות חברתיות זה דבר שכל עסק צריך לעשות אך יש עסקים שמרב הפרסום שלהם צריך להיות ברשתות החברתיות בעוד עסקים אחרים צריכים לשים יותר דגש על פרסום בגוגל וקידום האתר והעסק שלהם בגוגל. ביחד הפרסום בגוגל דרך אתר והפרסום ברשתות החברתיות – מהווים חבילה אחת משלימה ואיכותית.

למה עדיף להיות חכם מאשר צודק כאשר מפרסמים באינטרנט?

פרסום באינטרנט מצריך מיומנות טכניות רבות וידע מקצועי וגם קריאה נכונה של השוק ולאן הטרנדים בו נושבים. לא ניתן לפרסם עסק ברשתות החברתיות או בגוגל מבלי להבין את הרוח התרבותית והפוליטית בעולם ובארץ בפרט. כאשר מפרסמים כל עסק צריך להיות רגישים לנורמות החברתיות בחברה בה העסק פועל ופרסום של עסק לקהל דתי יהיה שונה בהכרח מפרסום של עסק לקהילה הגאה בארץ. זיהוי מגמות השוק יכול לעסוק לטובת הפרסום ולהפוך אותו לחכם ואיכותי יותר מבלי שאף אחד יפגע ממנו – דבר שעלול לפגוע בטווח הארוך בתדמית העסקית שלנו.

אנו מתחייבים לעשות הכל, אבל הכל! כדי שהמוצר או השירות יהפוך למותג מנצח.