שירות קידום אורגני + אתר במבצע קורונה
Edit
נסו אותנו
יצירת קשר

מאז 2007 מובילה ג'נסיס תפיסה חדשה הנוגעת לפוטנציאל העצום הגלום במיתוג. בתפיסה זו נישבו עסקים רבים שהבינו שכל עסק או רעיון, זקוק למעטפת מיתוג שלמה ואיכותית, הנוצרת בלוח זמנים מהיר ואשר משיגה תוצאות מוכחות.

לאגון מדיה

פיתוח תוכנה הוא עסק תחרותי, דינמי ורב תהפוכות. לאגון מדיה נמצאת בחזית פיתוח תוכנה ומתן שירותי פיתוח לחברות, ממקום מושבה במיאמי פלורידה – עם צוות צעיר ויצירתי, שצבר שעות פיתוח רבות אצל מגוון רב של חברות מתחומים שונים.

האתגר שלנו – עיצוב שפה ומותג לחברה טכנולוגית הפונה לשוק בינלאומי.

הכיוון שבחרנו הוא לשלב את גווני היסוד הנגזרים מהחוויה של פלורידה – ים, שמש, ותפוזים ולשלב אותם כקו ויזואלי מוביל בעיצוב נכסי המותג של החברה.

 

מיתוג שתמיד מנצח

GENESIS MEDIA

תהליך בחירת לוגו

צבעוניות

הגוונים של פלורידה עושים את העבודה ומשרים אווירה נעימה, המשדרת אופטימיות צעירה וקו פחות חמור סבר האופייני לחברות בתחום הטכנולוגיה.

מיתוג offline

בניית אתר

נאמנים לקו שהותווה, גם האתר משקף את השילוב שבין חברת תוכנה שמחוייבת לפתרונות ברמה הגבוהה ביותר לבין האווירה הנוחה והנעימה שבה פועל הצוות. האתר בהיר ונקי, קל להתמצאות ומעביר באופן ברור ואפקטיבי את יכולות החברה, מחויבות הצוות ואווירה כללית של אמינות, אחריות ויצירתיות.

אתר המובייל ממשיך את הקו העיצוב תוך שמירה על חווית משתמש קלה ונוחה והעברת המסר הנעים, יצירתי ונוח של עבודת החברה.

lagoonmedia.com

מעבר לאתר

עיצוב דף פייסבוק עסקי

סיכום

עיצוב קליל, נעים יצירתי וכיפי, משדר מסר חדשני, אופטימי ופתיחות ללקוחות החברה מבלי לשכוח מאיפה הם באים ואיזה מזג אוויר מצויין יש בפלורידה.

אנו מתחייבים לעשות הכל, אבל הכל! כדי שהמוצר או השירות יהפוך למותג מנצח.