שירות קידום אורגני + אתר במבצע קורונה
Edit
נסו אותנו
יצירת קשר

מאז 2007 מובילה ג'נסיס תפיסה חדשה הנוגעת לפוטנציאל העצום הגלום במיתוג. בתפיסה זו נישבו עסקים רבים שהבינו שכל עסק או רעיון, זקוק למעטפת מיתוג שלמה ואיכותית, הנוצרת בלוח זמנים מהיר ואשר משיגה תוצאות מוכחות.

פרסום בגוגל יותר מהטלוויזיה!

פרסום בגוגל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

פרסום בגוגל יותר מהטלוויזיה!

עפ"י מחקר של משרד רואי החשבון PWC ISRAERL כפי שפורסם בגלובס, השנה שהסתיימה זה עתה היא החזקה ביותר בפרסום אינטרנט מול הטלוויזיה.

עפ"י המחקר ההכנסות מהטלוויזיה הרב ערוצית, המסחרית והציבורית צפויים לעמוד השנה על 270.9 מיליון דולר, בעוד שההכנסות מפרסום באינטרנט יגיעו לכ- 285.4 מיליון דולר.

בשנה הבאה כך חוזה המחקר ועד 2018 תהיה עלייה משמעותית בנתח הפרסום ברשת וגם בפרסום בגוגל, וזה משום שרוב מדינת ישראל ורוב העולם מחובר וגולש ברשת יותר מכל דבר אחר שהוא עושה.

הרגלי השימוש ברשת

לפני כשני עשורים תחילתו של האינטרנט בארץ היה בעיקר לאנשים שעבדו מול מחשבים. כלומר, אם אתה כבר עובד מול מחשב, אז שיהיה לך אינטרנט ותהיה מחובר גם לחדשות.

אין ספק כי מי שבעיקר גלש ברשת היה בעל עניין במידע. עיתונאים, אנשי שוק ההון ועוד. אף אחד עוד לא חלם בזמנו שהוא לקוח של פרסום בגוגל.

לאט לאט הפך האינטרנט לנחלת הגלישה של כולם. כולם רצו לקרוא חדשות ברשת. עיתונים פחות ופחות נמכרו ואם אתם עוברים היום ליד ערימה של העיתון הכי נפוץ במדינה שעו לא גמרה את השבת, דעו לכם שזה מצבה של כל העיתונות המודפסת שמאז האינטרנט אין לה שום מקום כמעט בשום בית למעט כעטיפה לדגים…

הפייסבוק הקפיץ את הרשת

עד להקמתה של רשת הפייסבוק כאמור, מספר הגולשים לא היה גדול כמו היום. הפייסבוק כרשת חברתית, הוא זה שבעצם הביא את כולם לרשת והפעם לא מטעמים של מידע או קריאת חדשות אלא בגלל טעמים חברתיים ומי לא אוהב להיות יצור חברתי ולכן פרסום בפייסבוק עם מעורבות חברתית ושימוש בטרנדים קיימים יכולה להפוך כל קמפיין פרסומי ברשת החברתית הזאת למצליחה.

כיוון שהפייסבוק הכניס את הרגל הגלישה, זו נעשתה כבר פעולה יום-יומית ומהרגע ההוא יש כנראה לומר- התרחשה המהפכה הגדולה בתולדות האינטרנט. יותר ויותר אנשים גלשו ויותר ויותר שעות. זה התחיל מהכייף של הפייסבוק והמשיך לקרביים של הרשת.

אחר כך יוטיוב התחילה לעניין את הגולשים. ואחר כך התחילו להתאים את האתרים למובייל והיום קשה למצוא מישהו שאין לו איזו אפליקציה שהוא נעזר בה איך שהוא פותח את העיניים בבוקר. כן, זוהי המציאות בה אנו חיים.

אם אתה לא עושה פרסום בגוגל, אתה לא קיים!

כבעל עסק או חברה עליך גם להגיע לשווקים חדשים, לפתוח את הראש לאפיקים חדשים, להיעזר בטכנולוגיות חדשות של פרסום בגוגל ואם אתה לא עושה את זה, אתה מתיישן ומתיישן כמו יין רע.

היום כל בן אשם שני במדינת ישראל שצריך משהו, נכנס לרשת ומחפש אותו. אנשים קונים בחנויות מקוונות ברשת, כבר לא פוחדים להשאיר פרטים של כרטיס אשראי. אנשים לא רק מחפשים מידע הם עושים עסקים ברשת. כתיבה שיווקית בצורה משכנעת לקהל היעד הרלוונטי שלך כבר תהפוך את המוצר החדש שלך ללהיט הבא בשוק..

אם אין לך פרסום בגוגל אתה לא קיים. לא תגדיל את מאגר הלקוחות שלך, לא תגיע לשווקים חדשים. אם אין לך פרסום בגוגל, אתה לא מנפך את העסק שלך.

מאמרים נוספים

סטורי באינסטגרם

סטורי באינסטגרם

סטורי באינסטגרם מה הסטוריז שלכם באינסטגרם? הקצב המהיר של הרשת, יוצר אתגרים שקשורים בזמן של

קרא עוד »

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.